Kullanıcı Yorumları

İce Therapy tüy dökücü ve azaltıcı jel test aşamasında kullanan 1000 kişiden aldığı olumlu sonuçlarla piyasaya çıkmıştır. Ortalama her bireyde net bir şekilde tüy dökme ve azaltma etkileri gerçekleşmektedir. Sadece tüy yapısı kalın olan kişilerde kullanım süreci uzun sürmektedir. Ancak süreç uzamasına rağmen hem tüyleri döker hem de azalma etkisini yine göstermektedir.

Özellikle ense ve istenmeyen tüy bölgelerinde kesin sonuçlar vermesi sayesinde oldukça etkili bulunmuştur. Sizler de bu jeli kullanıp yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz. İce therapy yorumları anasayfamızda ki yorum kısmından yapılmaktadır. İsterseniz doğrudan müşteri temsilcileri ile görüşerek de fikirlerinizi iletebilirsiniz.

Yorum yapmanız için firmamızdan alışveriş yapmış olmanız gerekmektedir. Ürün alışverişlerini farklı bir yerden sağladıysanız yapacağınız yorumlar sayfamızda paylaşılmayacaktır.

Aynı şekilde farklı firmalardan yapılan alışverişlerin orijinal olup olmadığını teyit etme şansımız olmadığı için farklı kurumların satışları hakkında bilgilendirmede yapmamaktayız.